KONKURS MINISTRA ŚRODOWISKA
LIDER POLSKIEJ EKOLOGII

Liderzy Polskiej Ekologii na Międzynarodowych Targach Ekologicznych POLEKO 2007

Już po raz trzeci laureaci Konkursu Ministra Środowiska „Lider Polskiej Ekologii” prezentowali swoje osiągnięcia na wspólnym stoisku na Międzynarodowych Targach Ekologicznych POLEKO 2007. Obok Sekretariatu Konkursu znalazły się ekspozycje:

Stoisko Konkursu cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Ekspozycja usytuowana była w głównym pawilonie wystawowym, w bezpośrednim sąsiedztwie stoiska Ministerstwa Środowiska, EkoFunduszu, Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych. Wizytę na stoisku “Liderów Polskiej Ekologii” złożył między innymi prof. Maciej Nowicki, Minister Środowiska.

Obecność “Liderów Polskiej Ekologii” na Targach POLEKO była doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń, jak również spotkania z Klientami.

W punkcie informacyjnym Sekretariatu Konkursu Ministra Środowiska „Lider Polskiej Ekologii” uzyskać można było regulamin Konkursu, materiały informacyjne dotyczące 11. edycji oraz promujące laureatów. Na stoisku odbywały się rozmowy z przedstawicielami jednostek zainteresowanych udziałem w 11. edycji Konkursu, a także dziennikarzami.

Inicjatywa wspólnej prezentacji laureatów Konkursu podczas najważniejszych i największych targów ekologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej spotkała się z dużym zainteresowaniem a także pozytywną oceną jednostek, które wzięły udział w ekspozycji.

Fotoreportaż

 


  Webmaster Strona główna IETU 

Cofnij Strona główna Początek strony Naprzód

Ostatnia modyfikacja: 28-11-2007 r.